Kreuj regulamin sklepu internetowego!

Wybór wersji językowej

polish flag

Sprzedaję w Polsce

+ kod rabatowy na Politykę Prywatności zgodną z RODO za 0 zł netto!

(polska wersja językowa)

195,00 zł netto

Rozpoczęcie kreowania

Adres e-mail
Uwaga! Na ten adres wyślemy Ci wykreowany regulamin!

Twoje dane

Twoje dane

Informacje o sklepie

Informacje o sklepie
Chodzi tutaj o nazwę pod jaką funkcjonuje sklep, a nie o nazwę przedsiębiorcy
Może być taki sam jak adres rejestrowy firmy
Może być taki sam jak adres rejestrowy firmy
Posiadanie faxu nie jest obowiązkowe

Realizacja zamówienia

Realizacja zamówienia
Podaj liczbę dni roboczych
Jeśli czas realizacji zamówienia różni się w zależności od produktu należy podać ten termin np. w sklepie przy każdym produkcie
Można podać jeden standardowy termin, proszę pamiętać, że zamówienie jest zrealizowane w momencie dostarczenia do kupującego

Odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy

Informacje techniczne

Informacje techniczne
Nie podawaj urządzenia z dostępem do Internetu oraz aktywnego konta e-mail - to zostanie dodane automatycznie

Opcje dodatkowe

Opcje dodatkowe
Pakiet rocznych aktualizacji

75,00 zł

Chcesz, aby Twój regulamin był zawsze aktualny? Zamów pakiet rocznych aktualizacji!

Kreowanie

Kreowanie!
( zł brutto)
zł ( zł brutto)
zł ( zł brutto)
Zgadzam się na otrzymywanie informacji marketingowych od Legal Geek Sp. z o.o. Wiem, że zgoda może zostać w każdej chwili odwołana. szczegóły >>>

Porównanie różnych regulaminów

Regulamin
z Kreatora
Indywidualny
z sieci

Przygotowany przez prawników

Aktualny

Wytyczne prawne dla sklepu internetowego

Aktualizacje i monitoring regulaminu

Audyt prawny ścieżki zakupowej

Wybór modelu sprzedaży

Pomoc prawników przy wdrożeniu

Dla kogo jest regulamin z kreatora?

Jeśli sprzedajesz standardowe produkty lub treści cyfrowe (ubrania, zabawki, sprzęt elektroniczny, e-booki, kursy do pobrania) i potrzebujesz regulaminu opracowanego przez prawników, bezpiecznego bo zgodnego z prawem i wolnego od klauzul niedozwolonych Kreator jest dla Ciebie.

Prowadzisz sprzedaż w Unii Europejskiej i masz stronę po angielsku? Mamy coś dla Ciebie – regulamin w angielskiej wersji językowej, dostosowany do ogólnych, unijnych przepisów, a zwłaszcza do "dyrektywy konsumenckiej".

Kreator powstał jako alternatywa dla wzorów ściąganych z sieci – w konkurencyjnej cenie, bez wychodzenia z domu. Potrzebujesz tylko 5 minut i dostępu do Internetu, aby samodzielnie wygenerować swój regulamin. Spróbujesz?

Jeśli stwierdzisz, że Twój sklep potrzebuje jednak indywidualnego regulaminu, a ten który wykreowałeś w Kreatorze nie spełnia Twoich oczekiwań – napisz do nas.

Stworzymy dla Ciebie indywidualny regulamin, a od jego ceny końcowej odejmiemy to, co zapłaciłeś za regulamin z Kreatora.

Regulamin e-sklepu z Kreatora Legal Geek

Przygotowany przez prawników

Regulamin został opracowany przez doświadczonych prawników z zespołu Legal Geek. Kreując go masz pewność, że dokument przygotowany jest przez specjalistę.

Zgodny z prawem

Nasz regulamin jest nie tylko zgodny z prawem, ale też wolny od klauzul niedozwolonych. Przygotowaliśmy go tak, aby był bezpieczny dla użytkownika.

Aktualny

Regulamin stworzony za pomocą Kreatora jest zawsze aktualny na dzień wykreowania. Dodatkowo, możesz wykupić opcję aktualizacji, dzięki której przez 12 miesięcy będziesz otrzymywać od nas informacje, jeśli tylko Twój regulamin będzie wymagał zmiany.

Gotowy w 5 minut

Nie musisz czekać kilku dni na zamówiony regulamin. Stworzenie go w naszym Kreatorze trwa średnio 5 minut. Regulamin otrzymasz w kilkadziesiąt sekund po dokonaniu płatności!

Dostosowany do Twojego biznesu

Regulamin z Kreatora nie jest wzorem czy szablonem, to dokument dostosowany do Twoich potrzeb. Kreujesz regulamin specjalnie dla swojego sklepu, o takiej treści, której potrzebujesz.

Łatwo i przyjemnie

Przerażają Cię wzory i formularze? Nas też. Dlatego proces kreowania regulaminu uprościliśmy do minimum. Nie musisz się zastanawiać jak uzupełnić poszczególne pola – wszystkie dokładnie opisaliśmy. Po prostu kreujesz!

Ekonomicznie

Kreowanie regulaminu jest nawet trzy razy tańsze od dokumentu przygotowanego na indywidualne zamówienie. Jeśli nie potrzebujesz indywidualnego regulaminu – Kreator jest dla Ciebie.

Z pakietem dodatków

Do regulaminu z Kreatora dodajemy coś ekstra – poradnik na temat prowadzenia e-sklepu, regulamin konta użytkownika oraz wzór formularza odstąpienia od umowy. Wszystko w cenie Regulaminu!

Dla globalnego biznesu

Jeśli działasz globalnie nasz Regulamin możesz wykreować także w języku angielskim. Jest on w pełni zgodny z prawem unijnym, idealny jeśli swoje produkty sprzedajesz na terenie Unii Europejskiej.

Kreowanie regulaminu

Potrzebujesz taniego regulaminu dla sklepu internetowego i to na już?

Kreator jest rozwiązaniem dla Ciebie. Kosztuje mniej niż wzór regulaminu a gotowy dokument dostajesz w 5 minut!

Zgodny z prawem, stworzony przez prawników, regulamin sklepu internetowego jest w zasięgu ręki - zobacz jakie to proste!