Kreator Legal Geek

O Kreatorze

Kreator Legal Geek to rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje zgodnego z prawem i bezpiecznego dokumentu (np. regulaminu sklepu internetowego), a nie ma wystarczających funduszy na skorzystanie z indywidualnej obsługi prawnej. Kreator jest również alternatywą dla wzorów dokumentów, które nie zostały zweryfikowane przez prawnika.

Wszystkie dokumenty w Kreatorze zostały opracowane przez prawników z zespołu Legal Geek i są na bieżąco weryfikowane. Kreując dokument w Kreatorze masz pewność, że jest on aktualny i bezpieczny.

Nasz Kreator jest jak chińska zupka – zaspokoi Twój „głód” obsługi prawnej, jednak to rozwiązanie budżetowe. Jeśli chcesz zjeść posiłek przygotowany przez szefa kuchni – skorzystaj z naszej obsługi indywidualnej.

O Legal Geek

Autorami dokumentów dostępnych w Kreatorze są prawnicy z Legal Geek.

Legal Geek jest nowoczesną firmą prawniczą, której usługi dedykowane są dla e-commerce, startupów oraz branży IT. Skupiając się na wybranych obszarach prawa zapewniamy naszym Klientom obsługę ekspercką oraz Law-how® niezbędne do prowadzenia działalności w bezpieczny i optymalny sposób. Od ponad 10 lat nasi prawnicy obsługują firmy działające w internecie.

Aby zapewnić profesjonalne dokumenty prawne wszystkim tym, których nie stać na indywidualną obsługę prawną przez Legal Geek – stworzyliśmy Kreator Dokumentów. Dzięki niemu każdy przedsiębiorca, który dopiero zaczyna swój biznes może zapewnić sobie dostęp do dokumentów opracowanych przez naszych prawników, nie nadwyrężając swojego budżetu.

Więcej o nas przeczytasz na naszej stronie internetowej.

Kto stoi za Legal Geek?

Dokrates

Dokrates

Dokrates to nasz robot-kreator. Odpowiada za generowanie m.in. regulaminów sklepów internetowych, wcześniej opracowanych przez prawników. Prowadzi również bloga, gdzie w prosty i przystępny sposób tłumaczy e-przedsiębiorcom aspekty prawne związane z prowadzeniem działalności w Internecie. Jest połączeniem technologii z wiedzą i doświadczeniem Partnerów Legal Geek. Mimo, że jest robotem bywa mylony z gąbką.

Prywatnie wielki fan filmów sci-fi, szczególnie tych o robotach.

Zofia Babicka Klecor

Zofia Babicka-Klecor – Partner, założycielka Legal Geek, prawniczka

Odpowiada za E-Commerce & ICT

Zofia jest założycielką Legal Geeka oraz ekspertem w zakresie praw konsumentów i świadczenia usług drogą elektroniczną. Posiada kilkuletnie doświadczenie jako prawnik w spółce ICT (gdzie wcześniej pracowała również w zespole projektowym), administracji publicznej oraz kancelarii radcowskiej. Ukończyła studia na Wydziałach Prawa oraz Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim, a obecnie przygotowuje pracę doktorską na temat prawnych aspektów e-biznesu.

Jest autorką artykułów o prawnych aspektach e-handlu oraz biznesu w Internecie, m.in. w serwisie AntyWeb. Doradzała przy licznych projektach z zakresu IT oraz e-commerce. W Legal Geeku jako Partner odpowiada właśnie za te obszary. Specjalizuje się również w kwestiach związanych z ochroną danych osobowych.

Prywatnie mama dwójki dzieci, zapalony fotograf i miłośniczka Italii.

Tomasz Klecor

Tomasz Klecor – Partner, prawnik

Odpowiada za FinTech & Startup

Tomasz jest ekspertem z zakresu regulacji usług płatniczych. Obsługą prawną podmiotów gospodarczych zajmuje się od dekady. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw instytucji finansowych przed Komisją Nadzoru Finansowego oraz NBP, a także brytyjskim FCA i niemieckim BaFin, w tym w zakończonych sukcesem postępowaniach licencyjnych. Obsługiwał spółki zarówno z Unii Europejskiej jak i USA, doradzał przy transakcjach typu M&A oraz Venture Capital. Specjalizuje się również w zagadnieniach związanych z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy i bezpieczeństwem transakcji finansowych.

Jest autorem licznych publikacji dotyczących prawnych aspektów świadczenia usług płatniczych, w tym pieniądza elektronicznego oraz Bitcoina. Autor w serwisie LEX dla Banków, prowadzonym przez Wolters Kluwer. Pracuje nad doktoratem z ekonomicznej analizy prawa, był wykładowcą m.in. w Wyższej Szkole Bankowej. Do 2016 roku był Zastępcą Dyrektora Działu Prawnego w Blue Media S.A. Od 2016 roku jest Partnerem w Legal Geeku, gdzie kieruje obsługą podmiotów FinTech oraz startupów.

Tomasz jest miłośnikiem innowacji i motoryzacji, właścicielem własnoręcznie odrestaurowywanego oldtimera.