Kreuj umowę o poufności!

Wybór wersji językowej

polish flag

Wersja polska

145,00 zł netto

pl/en flag

Obie wersje językowe

(polska i angielska wersja językowa)

255,00 zł netto

Rozpoczęcie kreowania

Adres e-mail
Uwaga! Na ten adres wyślemy Ci wykreowany regulamin!

Dane Twojej firmy

Dane Twojej firmy

Dane Twojego kontrahenta

Dane Twojego kontrahenta

Informacje ogólne

Informacje ogólne
Cele Waszej współpracy i wymiany informacji poufnych (projekt, którego dotyczy NDA)

Wyłączność i zakaz konkurencji

Wyłączność i zakaz konkurencji

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność
Sąd własciwy dla czyjej siedziby (miejsca zamieszkania) ma rozstrzygać spory dotyczące tej umowy? UWAGA! Jeśli nie jesteś 100% pewien swojego wyboru - zostaw opcję domyślną!

Kreowanie

Kreowanie!
( zł brutto)
Zgadzam się na otrzymywanie informacji marketingowych od Legal Geek Sp. z o.o. Wiem, że zgoda może zostać w każdej chwili odwołana. szczegóły >>>

Dla kogo jest Umowa o poufności?

Dla każdego kto zamierza chronić swoje najcenniejsze informacje, takie jak choćby informacje o nowym projekcie. Umowa o poufności (ang. non-disclosure agreement, NDA) z Kreatora jest alternatywą dla drogiego NDA przygotowywanego na indywidualne zamówienie.

W ramach NDA określisz nie tylko cel współpracy, którego dotyczy umowa, możesz również zdefiniować kary umowne czy zastrzec wyłączność oraz zakaz konkurencji.

O umowie poufności (NDA)

Czym jest umowa o poufności

Umowa o poufności (NDA) jest pierwszą z umów podpisywanych przy pracy nad projektem. Ma służyć ochronie informacji, które strony przekazują sobie w ramach nowo nawiązanej współpracy. W umowie strony mogą ponadto zastrzec kary umowne za ujawnienie zastrzeżonych informacji oraz zakaz konkurencji (także po zakończeniu trwania umowy).

Dlaczego warto wykreować Umowę o poufności w Kreatorze?

NDA stworzona w Kreatorze jest stworzona przez prawników, dlatego w pełni chroni interesy stron, które ją zawierają. Przy tym jej koszt jest kilkukrotnie niższy od NDA przygotowanej indywidualnie. Do jej wykreowania potrzebujesz jedynie pięciu minut i urządzenia z dostępem do Internetu.

Umowa o poufności

Przygotowana przez prawników

Umowa o poufności została opracowana przez doświadczonych prawników z zespołu Legal Geek. Kreując ją masz pewność, że dokument przygotowany jest przez specjalistę.

Gotowa w 5 minut

Nie musisz czekać kilku dni na zamówioną umowę. Stworzenie jej w naszym Kreatorze trwa średnio 5 minut. Umowę o poufności otrzymasz w kilkadziesiąt sekund po dokonaniu płatności!

Łatwo i przyjemnie

Przerażają Cię wzory i formularze? Nas też. Dlatego proces kreowania umowy uprościliśmy do minimum. Nie musisz się zastanawiać jak uzupełnić poszczególne pola – wszystkie dokładnie opisaliśmy. Po prostu kreujesz!

Ekonomicznie

Kreowanie NDA jest nawet cztery razy tańsze od dokumentu przygotowanego na indywidualne zamówienie. Jeśli nie potrzebujesz indywidualnej umowy – Kreator jest dla Ciebie.

Z pakietem dodatków

Do NDA z Kreatora dodajemy coś ekstra – nasze „Law-how®” - e-booki, w których w prosty sposób wyjaśniamy zawiłe kwestie prawne.

Dla globalnego biznesu

Jeśli działasz globalnie naszą Umowę o poufności możesz wykreować także w języku angielskim. Możesz ją podpisać również z kontrahentem zagranicznym.