FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 1. Dla kogo jest regulamin z Kreatora?

 2. Jeśli sprzedajesz standardowe produkty lub treści cyfrowe (ubrania, zabawki, sprzęt elektroniczny, e-booki, kursy do pobrania) i potrzebujesz regulaminu opracowanego przez prawników, bezpiecznego bo zgodnego z prawem i wolnego od klauzul niedozwolonych, Kreator jest dla Ciebie.
 3. Dla kogo nie jest regulamin z Kreatora?

 4. Regulamin nie ma zastosowania w przypadku produktów niestandardowych oraz usług. Produkty niestandardowe to przykładowo żywność, alkohol czy np. webinary.
 5. Czemu Kreator jest lepszy od wzoru pobranego z sieci?

 6. Regulamin z Kreatora jest w chwili wygenerowania w pełni zgodny z prawem, nie zawiera klauzul niedozwolonych. Za wzór z Internetu i jego ewentualne błędne zapisy odpowiadasz Ty jako sprzedawca. Nie będąc prawnikiem nie masz pewności czy dokument, który pobrałeś z sieci, nie zawiera niedozwolonych postanowień. Korzystając z darmowych, niesprawdzonych wzorów, ryzykujesz duże kary.
 7. Czy regulamin jest odpowiedni dla aplikacji / serwisu internetowego?

 8. Niestety nie. Regulamin reguluje kwestie sprzedaży produktów fizycznych, standardowych. W przypadku aplikacji czy serwisu zapraszamy do indywidualnej obsługi poprzez formularz kontaktowy https://legalgeek.pl/kontakt/. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
 9. Czy muszę Wam płacić abonament?

 10. Nie, wygenerowanie regulaminu to koszt jednorazowy.
 11. Ile razy mogę skorzystać z Kreatora?

 12. Ile tylko potrzebujesz.
 13. Czy bierzecie odpowiedzialność za regulamin?

 14. Oczywiście, jest to nasz produkt, w którego powstanie włożyliśmy całą naszą wiedzę i doświadczenie. Gwarantujemy, że jest to produkt najwyższej jakości.
 15. Czy monitorujecie regulamin pod kątem nowych klauzul niedozwolonych?

 16. W momencie wygenerowania regulamin jest zgodny z prawem i pozbawiony klauzul niedozwolonych. Oferujemy dokupienie opcji aktualizacji regulaminu przez 12 miesięcy. Zamówiona w momencie kreowania regulaminu jest 50% tańsza!
 17. Czy aktualizujecie regulamin jeśli zmieni się prawo?

 18. Tak - jeśli wykupisz opcję aktualizacji regulaminu.
 19. Co jeśli kupię regulamin i okaże się, że jest niewystarczający dla mojego sklepu?

 20. Jeśli dojdziesz do wniosku, że potrzebujesz indywidualnego regulaminu napiszemy go dla Ciebie, a od ceny końcowej odejmiemy to, co zapłaciłeś w Kreatorze.
 21. Czy mogę regulamin wykorzystać w kilku sklepach?

 22. Każdy wygenerowany przez Kreator regulamin zawiera nazwę i adres strony www sklepu oraz adres mail do kontaktu, tak więc jest odpowiedni tylko dla jednego sklepu. Jeśli jednak potrzebujesz kilku regulaminów skontaktuj się z nami kreator@dokrates.pl. Opracujemy dla Ciebie specjalny rabat.
 23. Czy mogę wprowadzać zmiany do regulaminu?

 24. Tak, ale za zmiany przez Ciebie wprowadzone odpowiadasz sam.
 25. Czy mogę wykreować regulamin dla swojego Klienta?

 26. Tak. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i masz wielu klientów skontaktuj się z nami kreator@dokrates.pl. Opracujemy ofertę specjalnie dla Ciebie i Twoich klientów.
 27. Sprzedaję za granicę - czy regulamin z kreatora będzie odpowiedni?

 28. Nie jesteśmy w stanie tego określić – każdy kraj ma swoje przepisy, dlatego w takim przypadku zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem kreator@dokrates.pl. Stworzymy dla Ciebie indywidualny regulamin.
 29. Ile kosztuje indywidualny regulamin?

 30. Koszt regulaminu indywidualnego, dostosowanego do Twoich potrzeb zaczyna się od kwoty 650 zł netto. Pracujemy nad nim bardzo dokładnie, aby dać Ci produkt spełniający wszystkie normy prawne i chroniący Twoje interesy w najwyższym stopniu.
 31. Czy możecie sprawdzić mój aktualny regulamin?

 32. Tak. Jednakże takie usługi świadczymy odpłatnie i rozliczamy według podstawowej stawki godzinowej.
 33. Dla kogo jest polityka prywatności?

 34. Polityka prywatności jest dla każdej osoby prowadzącej biznes internetowy. Jest odpowiednia zarówno dla sprzedawców produktów standardowych jak i sprzedawców usług czy twórców serwisów internetowych.
 35. Czy mogę wprowadzać zmiany w polityce prywatności?

 36. Podobnie jak w przypadku regulaminu za zmiany wprowadzone po wykreowaniu dokumentu odpowiadasz tylko Ty.